• SON HABERLER

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  10 Eylül 2016 Cumartesi

  Ankara Liseli Dev-Genç Açıklama: TUTSAK LİSELİ DEV-GENÇLİ ESER ÇELİK VE HAKAN İNCİ SERBEST BIRAKILSIN!

  Ankara Liseli Dev-Gençli’ler 5 Ağustos Pazartesi günü Tuzluçayır-Feyzullah Çınar parkına ‘TUTSAK LİSELİ DEV-GENÇ’Lİ ESERÇELİK VE HAKAN İNCİ SERBEST BIRAKILSIN!’  pankartı astı.
  AKP faşizmi yine saldırıyor . Daha 18’ine varmamış liselilerden korkuyor .İşkenceyle gözaltına alıp tutukladıkça, bizleri dört duvar arasına koymaya,ailelerimiz üzerinde baskı kurarak bizleri  böylece pes ettirmeye çalışıyor. Onlara göre bir liseli uyuşturucu içebilir ,satabilir ,yoz düşüncelere sahip olabilir ya da halka yabancılaşabilir. Ama asla devrimcilik yapamaz.
  Oysa ki yanılıyorlar .Biz de bu yolda Hakan kadar kendimizden eminiz ,biz de bu yoldan asla dönmeyiz .Hiç bir baskı bizi yıldıramaz .Ohal bahanesiyle keyfi tutuklamalara başvuran AKP faşizmi sıkışmıştır.Bu yüzden 16 yaşındaki Hakan İnci’yi tutuklamıştır .Yoldaşımızın üzerine sigara basanlar bu ülkenin katilleridir. Hakan İnci ve diğer tutsaklarımızın başına geleceklerden bu devlet sorumludur!
  HAKAN İNCİ SERBEST BIRAKILSIN!
  ESER ÇELİK SERBEST BIRAKILSIN!
  YAŞASIN LİSELİ DEV-GENÇ’LİLER!
  DEV-GENÇ’ LİLER TUTSAK EDİLEMEZ!
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

  Item Reviewed: Ankara Liseli Dev-Genç Açıklama: TUTSAK LİSELİ DEV-GENÇLİ ESER ÇELİK VE HAKAN İNCİ SERBEST BIRAKILSIN! Rating: 5 Reviewed By: Halkın Sesi TV
  Scroll to Top